Drugie miejsce w kategoriach: „Najwięksi dostawcy rozwiązań i usług IT dla sektora energetycznego” oraz „Najwięksi dostawcy rozwiązań i usług IT dla sektora utilities  (wyłączając energetykę)” w tegorocznym raporcie TOP200 od Computerworld, trafiło do nas! TT notuje zauważalny wzrost dochodów z tych sektorów - analogicznie: +53% oraz +57% (dynamika 2017/2016).

Wiemy, że technologia bez nauki nie istnieje, dlatego w 2017 roku byliśmy też trzecią firmą IT, która przeznaczyła najwięcej nakładów na działalność badawczo-rozwojową. W czołówce pozostajemy również jako najwięksi dostawcy aplikacji mobilnych – w tej kategorii zajęliśmy mocną, czwartą pozycję.

Jako dostawcy systemów Business Intelligence, Big Data i Data Discovery, według specjalistów zajęliśmy 7 pozycję, a jako eksporterzy rozwiązań IT - uplasowaliśmy się na 19 miejscu.

Raport TOP 200 co roku prezentuje dane o całym sektorze IT polskiego rynku. Jego celem jest kompleksowe przedstawienie kondycji polskiej branży teleinformatycznej oraz sytuacji firm z tego sektora.