Cztery Szkoły Wyższe, 42 tys. studentów i 14,5 tys. absolwentów – Rzeszów to miasto bogate w kapitał młodych i wykształconych ludzi, będących szansą na rozwój dla wielu firm. 

Dla przedsiębiorstw nastawionych na wzrost biznesowy najcenniejsza jest lokalizacja w pobliżu uniwersytetów i ośrodków naukowych, która może dostarczyć im gotowych do pracy specjalistów oraz zdolnych stażystów z teoretycznym zapleczem. W taki sposób działają największe ośrodki biznesowe na całym świecie. Tak jest również w przypadku Transition Technologies, gdzie szczególnie ważni są dla nas ludzie, mogący w przyszłości wstąpić w nasze szeregi. Dlatego właśnie jako naszą 11-stą lokalizację w Polsce wybraliśmy Rzeszów.

W nowym mieście chcemy stworzyć zespoły, które będą rozwijać nasze produkty dla sektora energetycznego, gazowego, a także publicznego. W planach mamy też nawiązanie współpracy z rzeszowskimi uczelniami, które mogą otworzyć nam bezpośrednią drogę do studentów zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia pod naszym okiem.