Magazyn Computerworld opublikował z końcem czerwca coroczny ranking firm z sektora ICT TOP 200 za 2014 rok, w którym Transition Technologies po raz kolejny zanotowało wzrosty w klasyfikacji. Według danych przygotowanych przez specjalistów firma zajęła 17 pozycję,  pod względem eksportu rozwiązań IT - jest to 9 pozycja z pośród firm z kapitałem polskim

Transition Technologies zajęła również 7 miejsce w rankingu  dostarczycieli usług Business Inteligence. Raport przedstawia także wydatki firm na badania i rozwój. W zestawieniu tym Transition Technologies zajęło 3 pozycję, co czyni ją liderem pośród polskich firm IT w zakresie badań i rozwoju.

Ranking TOP 200 gromadzi dane na temat najlepszych firm IT działających na polskim rynku. Raport obejmuje aż 15 sektorów polskiej gospodarki i prezentuje przychody ze sprzedaży kluczowych graczy na rynku ICT. Celem raportu Computerworld TOP200 jest kompleksowe przedstawienie kondycji polskiej branży teleinformatycznej oraz sytuacji firm z tego sektora, w perspektywie przychodów, jakie uzyskują ze sprzedaży rozwiązań i usług IT – zarówno własnych, jak i firm trzecich.