2 września b.r. firma Transition Technologies S.A. otworzyła centrum innowacyjnych rozwiązań informatycznych w Kielcach. Spółka zdecydowała się na otworzenie biura w tym mieście na potrzeby realizacji nowych projektów dla swoich klientów z branży motoryzacyjnej.

Na decyzję o otwarciu biura w Kielcach wpłynęło kilka czynników, mianowicie, przyjazna infrastruktura, strategia miasta, nakierowana na wspieranie rozwoju i inwestycji firm z sektora IT i outsourcingowych, oraz  dobre zaplecze uczelniane, które umożliwia dostęp do zasobów kadrowych o wysokim poziomie wiedzy i umiejętności programistycznych.

Obecnie w kieleckim biurze zatrudnionych jest już 10. programistów, do końca roku liczba ta wzrośnie do 30 osób, a w perspektywie dwóch lat Transition Technologies planuje zatrudnić 150. specjalistów. Głównie będą to programiści JAVA oraz innych nowoczesnych technologii IT, którzy pracować będą dla międzynarodowych firm motoryzacyjnych w Europie takich jak Ferrari, Honda, Continental czy Renault.

Adres siedziby:
Transition Technologies S.A.
Poland Solution Center Kielce
ul. Św. Leonarda 16 lok. 9