Transition Technologies - polski lider IT

Energetyka
Gazownictwo
Przemysł
Medycyna
Outsourcing
Zarządzanie informacją

Aktualności


Obszary działania


Energetyka

Energetyka


Portfolio produktów dedykowanych wyłącznie na rynek energii elektrycznej umożliwia zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Uczestnika Rynku.

Gazownictwo

Gazownictwo


Produkt GasLux jest integracją 8-iu modułów realizujących specjalistyczne zadania w podziemnych magazynach gazu.

Przemysł

Przemysł


Poznaj najnowocześniejsze oprogramowanie i usługi w zakresie przemysłu wytwórczego.

Medycyna

Medycyna


Zespół ekspertów tworzy oprogramowanie, dedykowane dla szpitali, laboratoriów oraz lekarzy, które służy wspomaganiu obliczeń, opracowaniu statystyk oraz analizie danych medycznych i monitorowaniu jakości leczenia.

Outsourcing

Outsourcing


Nasze centra outsourcingowe tworzą oprogramowanie w wiodących technologiach .NET, Java, C/C++.

Jira i inne rozwiązania Atlassian

Jira i inne rozwiązania Atlassian


Usprawniamy działanie firm dostosowując zaawansowane rozwiązania IT do potrzeb biznesu. Sprawdź, jak przyspieszyć pracę zespołów i ułatwić ich komunikację.

Data Science

Data Science


Jesteśmy ekspertami w dziedzinie analizy danych, uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji.


Kariera


Kariera

Mł. Programista SQL

ze znajomościa JAVA


Kielce

Kariera

Programista

W zespole IOT


Łódź

Kariera

Enterprise Application

& Infrascructure Specialist


Kielce

Kariera

Specjalsta ds.

Sprzedaży i marketingu


Wrocław


Nasze Biura


Mapa Polski

Warszawa

Siedziba firmy

01-030 Warszawa
ul. Pawia 55
tel.: +48 22 331 80 20
fax: +48 22 468 84 50

Jak dotrzeć do biura

Mapa dojazdu

WIĘCEJ O BIURZE W WARSZAWIE KONTAKT DO BIURA POKAŻ NA GOOGLE MAPS

Mapa Zagranica

Pittsburgh

Transition Technologies USA Inc.

1386 Old Freeport Rd, Ste 2BF3
Pittsburgh, PA 15238, USA
e-mail: tt@tt-us.com

WIĘCEJ O BIURZE W USA KONTAKT DO BIURA POKAŻ NA GOOGLE MAPS

Kuala Lumpur

TTMS SOFTWARE SDN. BHD.

Suite 20-01 & 20-02B, Level 20,
The Pinnacle, Persiaran Lagoon
Bandar Sunway, 47500 Subang Jaya, Malaysia
Tel: +603 5624 4291

WIĘCEJ O BIURZE W MELEZJI KONTAKT DO BIURA POKAŻ NA GOOGLE MAPS

Transition Technologies S.A. - Warszawa

SIEDZIBA FIRMY

Warszawska siedziba Transition Technologies jest miejscem pracy wykwalifikowanych programistów, analityków, inżynierów, handlowców oraz kadry administracyjnej Spółki i działu IT. Od 20 lat tworzymy oprogramowanie z myślą o dużym przemyśle, ze szczególnym uwzględnieniem sektora energetycznego i gazowego, a także automatyki przemysłowej. Wytwarzamy oprogramowanie również dla sektora utilities, od oprogramowania aplikacyjnego, poprzez kompleksowe systemy do optymalizacji procesów, po oprogramowanie integracyjne i rozwiązania Busienss Intelligence.

Prowadzimy outsourcing kadr informatycznych na najwyższym światowym poziomie, oferując szybki dostęp do wykwalifikowanych specjalistów IT w szczególności programistów i architektów systemów tworzących wyspecjalizowane oprogramowanie stosując technologie takie jak C#, .NET, C++, PHP5, Java, J2EE, C#; XML, XLST, WebServices; w zakresie baz danych Oracle, MySQL, MS SQL Server, Sybase; Business Intelligence: Oracle Business Intelligence, SAP Business Objects, a w zakresie integracji Oracle Fusion Middleware oraz IBM WebSphere

Jednym z najnowszych osiągnięć Transition Technologies jest stworzenie centrum kompetencyjnego technologii mobilnych, które tworzy kompleksowe rozwiązania na wszystkie wiodące platformy mobilne: Apple iOS (iPhone, iPod touch, iPad), Google Android, BlackBerry. Wszystkie nasze produkty tworzymy z największą starannością, dlatego też w procesie ich projektowania dużą uwagę przywiązujemy do analizy wymagań.

Ostrów Wielkopolski

Transition Technologies S.A.

W ostrowskim dziale Software Solution Center, pracuje ok 40 programistów, web developerów, analityków i testerów, którzy realizują projekty międzynarodowe przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.

Wdrażane rozwiązania informatyczne pozwalają zarządzać, integrować oraz eksponować informację z różnych źródeł tam gdzie szybkość dotarcia do informacji, jej uzyskanie i przetwarzanie jest warunkiem podjęcia właściwej decyzji. Oferowane rozwiązania Internetowe i Intranetowe pozwalają kontrolować zachodzące w firmie procesy oraz zaspokajają potrzeby organizacji w obszarach komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Technologie wykonania systemów dobierane są indywidualnie do potrzeb biznesowych klienta oraz typu aplikacji.

Transition Technologies Control Solutions

Control Solution od 1998 roku prowadzi wdrożenia cyfrowych systemów automatyki dla obiektów energetycznych na zlecenie firm międzynarodowych ( zwłaszcza Emerson Process Management) Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysokim umiejętnościom technicznym i dużemu zaangażowaniu pracowników, firma utrzymuje bardzo dobre wieloletnie relacje z odbiorcami usług i klientami końcowymi. Prowadzone przez oddział działania skupiają się na tworzeniu usprawnień dla branży energetycznej, w tym głównie dla dużych elektrowni zawodowych. Większość projektów realizowana jest na największych blokach energetycznych w Polsce, USA i Europie.

Lista produktów CSC obejmuje m.in.:

  • Programowanie systemów automatyki rozproszonej ( DCS) dla przemysłu (systemy OVATION).
  • Projektowanie i wdrażaniem nowoczesnych struktur regulacji dla obiektów energetycznych i innego przemysłu.
  • Serwis inżynierski systemów automatyki.

Łódź

Transition Technologies PSC

Dział Poland Solution Center (PSC) powstał w Łodzi 3 lipca 2006 roku na potrzeby współpracy Transition Technologies i Parametric Technology Corporation ( PTC) – światowego lidera w dziedzinie dostaw specjalizowanego oprogramowania do projektowania i zarządzania produktami (Product Lifecycle Management - PLM). Większość prowadzonych w Poland Solution Center projektów opiera się o platformę Windchill. Jest to produkt firmy PTC służący do zarządzania cyklem życia produktów, na której między innymi zbudowane są rozwiązania ProjectLink, PDMLink. Obecnie Poland Solution Center zatrudnia ponad stu specjalistów dostarczających rozwiązania programistyczne PLM dla kilkudziesięciu klientów Parametric Technology Corporation w wielu krajach.

Wśród klientów końcowych dla których tworzone są rozwiązania znajdują się największe korporacje przemysłowe świata. Projekty realizowane są dla najbardziej znanych firm na świecie w branżach: motoryzacyjnej, lotniczej, przemysłowej, odzieżowej oraz wysokich technologii.

Dział prowadzi także prace B+R oraz realizuje projekty związane z zagadnieniem, jakim jest Internet of Things.

Białystok

Transition Technologies S.A., Transition Technologies - Managed Services, Transition Technologies PSC

Oddział Transition Technologies w Białymstoku powstał w 2008 roku, w odpowiedzi na rosnące potrzeby realizacji projektów informatycznych. Dzisiaj pracuje w nim około 150 Pracowników - programistów, web developerów, analityków i testerów, którzy realizują projekty międzynarodowe przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych

NASZ ZESPóŁ
Nasz zespół złożony jest z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dla których praca to nie tylko stabilne zatrudnienie ale przede wszystkim rozwój kompetencji oraz pogłębianie doświadczenia poprzez pracę przy międzynarodowych projektach.

WSPóŁPRACA Z UCZELNIĄ
Zdecydowana większość naszych Pracowników wywodzi się z Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Zatrudniamy także osoby, które współpracowały, bądź nadal współpracują z uczelnią, prowadząc zajęcia dla studentów. Zacieśniamy współpracę ze studentami poprzez praktyki, głównie wakacyjne i uczestnictwo w targach pracy. Planujemy także umożliwić studentom pisanie prac inżynierskich i magisterskich pod okiem naszych Pracowników. Oprócz tego działamy w kołach naukowych, jesteśmy też sponsorem różnych akcji organizowanych przez Politechnikę Białostocką. Dodatkowo jako partner naukowy wspomagamy Grupę Technologii Mobilnych. Mając na względzie potrzeby Studentów stworzyliśmy też dla nich miejsce, w którym mogą zregenerować swoje siły podczas przerw, czyli tzw. Silent Zone wyposażony w siedziska i pufy. Patrząc perspektywicznie, chętnie pojawiamy się na wydarzeniach skierowanych do licealistów, podczas których wraz z Pracownikami i Studentami Wydziału Informatyki zachęcamy młodzież do studiowania na tym kierunku.

NASZE BIURO
Od wiosny 2014 nasze nowe biuro mieści się przy ulicy Sienkiewicza 82, gdzie zajmujemy 3 piętra odnowionego biurowca. Nasza siedziba to nie tylko miejsce intensywnej pracy nad innowacyjnymi projektami ale także miejsce, w którym możemy się zrelaksować. Biuro wyposażone jest w strefy relaksu, gdzie w przerwach możemy rozegrać turniej w piłkarzyki lub też zagrać w tenisa na xboxie.

Wrocław

Transition Technologies Control Solutions

Wrocławski Oddział powstał w listopadzie 2006 roku. W ramach Transition Technologies Wrocław funkcjonują dwa działy:

Control Solution Center (CSC) powstał w listopadzie 2006 roku. Zajmuje się programowaniem systemów automatyki przemysłowej. Działania CSC skupiają się na wprowadzaniu usprawnień dla firm z branży energetycznej. Projekty tego działu są w dużej mierze realizowane na największych blokach energetycznych w Polsce, Europie, USA i na Bliskim Wschodzie. Dział pracuje przy pomocy dwóch systemów: Ovation i Delta V, realizuje także projekty dla przemysłu chemicznego i farmaceutycznego.

Implementation Solution Center (ISC) specjalizuje się w świadczeniu usług inżynierskich i wdrażaniu rozwiązań automatyki zaawansowanej. Działania skupiają się głównie na regulatorach immunologicznych, sieciach neuronowych oraz obliczeniach sprawnościowych.

Nasi pracownicy mają możliwość realizacji projektów zarówno na terenie kraju, jak i zagranicą.

Lublin

Transition Technologies S.A., Transition Technologies - Managed Services

Od 2013 w Lublinie działa biuro Transition Technologies SA - Software Solution Center, w którym realizujemy projekty głównie dla takich klientów jak: Schneider Electric, Roche, Orlen, Enerad, Poczta Polska, czy dla klientów Rynku Energii Elektrycznej takich jak Tauron i GDF. 18 czerwca 2013 roku, w momencie uruchomienia lubelskiego biura nasza załoga liczyła 6 osób. W ciągu roku firma zatrudniła ponad 50 osób. Dziś biuro Software Solution Center zajmuje ponad 650 m2 przy ul. Jana Pawła, dzięki czemu nasi pracownicy pracują w komfortowo i nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni biurowej.

Kielce

Transition Technologies PSC

Od 2014 roku w Kielcach, działa biuro Transition Technologies S.A. - Poland Solution Center. Oddział kielecki skupia się na współpracy z branżą motoryzacyjną, aby w przeciągu kilku najbliższych lat stać się największym i najlepszym centrum rozwiązań biznesowych dla tej branży w Polsce.

Pracownicy Transition Technologies Kielce są specjalistami w dziedzinie programowania w języku Java i technologiach opartych o ten język. Cały czas poszukujemy chętnych na stanowiska programistów – zarówno osoby z doświadczeniem, jak i studentów IV i V roku oraz absolwentów kierunków informatycznych.

Koszalin

Transition Technologies S.A., Transition Technologies - Managed Services

3 listopada 2014 roku powstało ósme biuro Transition Technologies w Polsce - Software Solution Center. Pierwsza siedziba biura była zlokalizowana przy ulicy Morskiej. Obecne 400-stu metrowe biuro mieści się przy ulicy Szczecińskiej 25A, w którym pracuje ponad 50 specjalistów Transition Technologies S.A. oraz Transition Technologies-Managed Services Sp. z o.o. Pracownicy realizują zadania związane z własną linią produktów do obsługi Rynku Energii a także projekty outsourcingowe dla światowych liderów z branży farmaceutycznej. Biuro w Koszalinie ściśle współpracuje z Politechniką Koszalińską, zarówno kadrą naukową jak i studentami.

Olsztyn

Transition Technologies Managed Services

W naszym najnowszym oddziale zatrudniony jest zespół programistów, wykorzystujących w swojej pracy technologie .Net, Java, C++, salesforce.com oraz technologie mobilne.

Kraków

Transition Technologies Managed Services

W naszym najnowszym oddziale posiadamy interdyscyplinarny zespół pracujący z klientami – światowymi firmami z obszaru produkcji, nowych technologii oraz farmacji.

  • Wykonujemy usługi programistyczne w technologiach Java, .Net, Business Intelligence, C# oraz C++
  • Posiadamy kilkudziesięcioosobowy zespół zajmujący się usługami kompleksowej komunikacji w przedsiębiorstwie. W szczególności realizujemy kampanie informacyjne wokół zmian lub nowości wprowadzanych z przedsiębiorstwach, szkolenia klasyczne oraz szkolenia e-learningowe. Zarządzamy również procesami implementacji szkoleń oraz certyfikacji.

Zielona Góra

Transition Technologies PSC

Biuro w Grupie Kapitałowej zatrudnia kilku programistów realizujących projekty outsourcingowe.

Rzeszów

Transition Technologies S.A.

Od 2017 roku w Rzeszowie działa najmłodsze biuro w Grupie Kapitałowej, które mieści się na ulicy Litewskiej 10. Obecnie zatrudnia ponad 30 pracowników. Nasi specjaliści to przede wszystkim Programiści Java, Programiści Front-End oraz Testerzy. Realizujemy projekty dla sektora energii i gazu, jak również projekty outsourcingowe.

Poznań

Transition Technologies PSC Sp. z o.o.

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management i zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0.

Tarnów

Transition Technologies CS

Zajmuje się programowaniem systemów automatyki przemysłowej. Działania TTCS skupiają się na wprowadzaniu usprawnień dla firm z branży energetycznej, ale realizuje także projekty dla przemysłu chemicznego i farmaceutycznego. Projekty są w dużej mierze realizowane na największych blokach energetycznych w Polsce, Europie, USA i na Bliskim Wschodzie. Praca przebiega przy pomocy dwóch systemów: Ovation i Delta V.

Transition Technologies S.A. - USA

Software Solution Center

W 2007 roku otworzyliśmy filię w Stanach Zjednoczonych pod nazwą Transition Technologies USA Inc. Otwarcie filii umożliwiło sprawniejszą, bezpośrednią obsługę wielu projektów realizowanych w Ameryce Północnej oraz rozszerzenie oferty skierowanej do klientów międzynarodowych. Profil działania naszej firmy na rynku amerykańskim obejmuje dostawy usług automatyki zaawansowanej i optymalizacji dla przemysłu, w tym energetyki oraz nowoczesnych rozwiązań z zakresu eBusiness i Business Intelligence.

Transition Technologies S.A. - GERMANY

Software Solution Center

Od 2003 roku posiadamy własne przedstawicielstwo w Niemczech gdzie prowadzimy aktywne działania głównie w branży energetycznej i gazowniczej, co przekłada się na systematyczne powiększanie sieci klientów . Dynamiczny rozwój naszej aktywności w Europie Zachodniej wpłynął przede wszystkim na powstanie unikalnej grupy produktów , stworzonych przez nasze zespoły , pod nazwą gasLUXstore, dedykowanej do kompleksowej obsługi kawern oraz pól gazowych w otoczeniu rynku energii w szerokim zakresie technologiczno- handlowym. Produkty te dzięki swojej jakości i innowacyjności z powodzeniem są wdrażane nie tylko w krajach Europy Zachodniej jak Niemcy, Szwajcaria czy Anglia ale również w Rosji i w Chinach.

Transition Technologies S.A. - MALAYSIA

TTMS Software SDN. BHD.

W naszym malezyjskim biurze znajdują zatrudnienie programiści .NET, Java oraz ETL jak również testerzy oraz specjaliści do spraw wsparcia użytkowników końcowych.

Transition Technologies S.A. - UKRAINA

Software Solution Center

W naszym ukraińskim biurze znajdują zatrudnienie programiści .NET, Java oraz ETL jak również testerzy oraz specjaliści do spraw wsparcia użytkowników końcowych. Realizujemy projekty dla sektora energii i gazu, jak również projekty outsourcingowe.

Transition Technologies PSC Asia Ltd - Taiwan

Tworzymy autorskie systemy informatyczne oraz nowoczesne rozwiązania techniczne dla Klientów na rynku azjatyckim. Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management i zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0.

Używamy plików cookies
Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.